معرفی مقالات ششمشین همایش بین المللی رویت هلال

ششمین همایش رویت هلال و تقویم با رویکرد فقهی و نجومی با حضور رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در مجتمع یاوران مهدی برگزار شد .

به گزارش خبرنگار دانشنامه رویت هلال ایران ، همایش رویت هلال و تقویم با هدف پیگیری مجدانه مساله مهم رویت هلال و اتحاد رویه برای داشتن تقویم اسلامی برگزار شد .

دبیر اجرایی ششمین همایش فقهی نجومی رویت هلال و تقویم بیان کرد: در برگزاری این همایش مرکز تقویم موسسه ژئوفیزیک، مرکز موضوع شناسی احکام فقهی، مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام و ستاد استهلال دفتر رهبر معظم انقلاب همکاری دارند. در این همایش ، مهمترین و به روز ترین مقالات و مدل های بررسی رویت هلال توسط دانشمندان ایرانی و خارجی ارائه خواهد شد که در زیر مهمترین آنها تقدیم شما بیننده گرامی می گردد .جهت دیدن تصاویر با کیفیت اصلی روی تصاویر کلیک نمایید .

 

انتهای نوشته /

سربلند و سرفراز باشید

دانشنامه رویت هلال ایران

درباره دانشنامه رویت هلال ایران

این مطالب را نیز ببینید!

هلال ماه شوال ۱۴۴۴ در ایران و جهان

با سلام و آرزوی قبولی عبادات گزارشات رویت هلال شامگاهی شوال ۱۴۴۴ در اقسانقاط ایران و جهان به روایت تصویر محضر شما بیننده گرامی تقدیم می گردد شایان ذکر است صرفا تصاویری در این بخش قرار می گیرد که عکس هلال ماه در آن محرز و مشخص باشد گزارشات ناموفقِ رویت هلال در بخش گزارشات این سامانه، قابل ارسال می باشد . جهت مشاهده عکس در اندازه اصلی روی آن کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *