سلام برنامه نظافت در کرج
صفحه اصلی / اخبار / اطلاعیه ها / فراخوان همکاری

فراخوان همکاری

سامانه دانشنامه رویت هلال ایران ،با توجه به ملزومات جامعه رویت هلال کشور طراحی و آماده بهره برداری می باشد . در این راستا از تمامی اساتید ، رصدگران و تلاشگران در این زمینه دعوت به عمل می آید با توجه به اهداف علمی در این حوزه، این ایده را بررسی فرموده و نسبت به همکاری و اتحاد، قدم خیر خود را پشتوانه علمی آیندگان کنید.

رویت هلال یکی از سیاسی ترین اقداماتِ علمی جهان است ، همانگونه که دقت و ظرافت را مورد امتحان قرار می دهد ، مصداقِ تلاش را برای ما نمودِ خاصی می دهد ، در برنامه عملی رویت هلال اینگونه نیست که به راحتی هلالی مورد رویت قرار گیرد ، و این تلاش است که زیبایی و علم را با هم پیوند می زند . دانشنامه رویت هلال ایران بدون داشتن مالکیت خاصی یک پرونده ایی از تلاش های رویت هلالی ایرانیان است که در مجامع بین الملل مطرح و مشاهده می شود و این نیز مستلزم تلاشی دوباره و حرکتی بدور از مصلحت اندیشی است ، با توجه به اینکه توصیه اساتید رویت هلال کشور پیوسته بر تقویت قوای علمی و نشر آثار است ، دانشنامه رویت هلال ایران سعی بر نشر آثار و ایجاد رقابت در فضای علمی در حوزه رویت هلال و همچنین گنجینه ایی از مقالاتِ پژوهشگران رویت هلال را مدیریت و آرشیو می کند ، و در دسترس مخاطبان و بینندگان این رسانه قرار می دهد . این سامانه به صورت فعال از طریق اینترنت مخاطبین خود را رصد می کند و مشاوره و بحث های لازمِ علمی را ارائه می کند . در این راستا از اساتید و فعالین این حوزه تقاضا مندیم هنر و دانایی خود را با همت و تلاش جوانان پوینده این مرز و بوم پیوند بزنید و جامعه رویت هلال ایران را بیش از پیش سر افراز نمایید .

 

درباره [email protected]

این مطالب را نیز ببینید!

۱۶ اردیبهشت ۳۰ شعبان و سه شنبه اول رمضان است

اطلاعیه ضمن عرض تبریک به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان و همچنین تشکر و قدردانی …

2 دیدگاه‌ها

  1. با سلام و تحيت ، آرزوي موفقيت و برتري براي شما خادمان درگاه علم ، كمي به زبان عربي آشنايي دارم ، بنا به وقت محدودم ، مايلم با شما همكاري كنم در صورت نياز ، ارادتمند شما ( ايام به كام )

    • سلام . با تقدیم احترام و آرزوی سر بلندی . سپاس از توجه تان . در صورت تمایل به همکاری با تلفن پشتیبان ارتباط برقرار فرمایید و اطلاعات تماس خود را ارائه دهید
      تلفن پشتیبان ۰۰۹۸۹۰۱۹۱۵۵۰۰۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *